مایع سفید ‌کننده

مایع سفید ‌کننده

مایع سفیدکننده که در عامه به‌عنوان وایتکس شناخته می‌شود، محلولی است برای گندزدایی و بوزدایی از سطوح که می‌تواند در مصارف مختلف مورداستفاده قرار گیرد. این محلول حاوی درصدی از سدیم هیپوکلریت محلول در آب که بنا به مورد مصرف، این نسبت متفاوت است. این مایع، مایعی سمی است. رنگی نزدیک به رنگ زرد دارد و دارای بویی تند است. ترکیب مایع سفیدکننده با آب جوش، موجب آزاد شدن گاز کلر می‌شود که همین امر سبب ایجاد خاصیت ضدعفونی‌کنندگی این مایع می‌شود.
مایع سفیدکننده هپی هوم با خاصیت ضدعفونی‌کنندگی بالا، مورداستفاده برای تمامی سطوح، موجب گندزدایی و بوزدایی سطوح آشپزخانه، سرویس بهداشتی و همچنین لباس‌های شما می‌شود.

 

مایع سفیدکننده هپی هوم متشکل از ترکیبات اعم محلول رقیق هیپوکلریت سدیم (NaClO) به همراه مواد پایدارکننده دیگر می‌باشد. هیپوکلریت سدیم موجود در مایع سفیدکننده هپی هوم، با آزادکردن گاز کلر به هنگام ترکیب با آب، موجب ازبین‌رفتن میکروب‌ها از سطح سطوح و لباس‌ها می‌شود.

در هنگام استفاده از مایع سفیدکننده هپی هوم توجه داشته باشید:

  1. دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
  2. برای شستشوی لباس‌های رنگی بکار نرود (موجب رنگ‌بری لباس می‎شود)
  3. از تماس با چشم و پوست جلوگیری شود.
  4. از استنشاق بخار حاصل از استفاده پرهیز شود.
  5. در صورت بلعیدن، پس از نوشیدن شیر به‌سرعت به پزشک مراجعه شود.
  6. بطری محصول دور از نور مستقیم آفتاب و در مکان خشک و دمای ده تا چهل درجه سانتی‌گراد نگهداری شود.

جمع‌بندی

ما در شویاسازان با بهره‌مندی از آخرین و به‌روزترین تکنولوژی‌ها، دستگاه‌های تولیدی و فرمول‌ها، اقدام به تولید انواع محصولات شوینده خانگی کردیم. همچنین شویاسازان با این رویکرد که افراد با سرمایه و امکانات متناسب با خود می‌توانند واحد تولیدی خود را راه‌اندازی کنند توانسته در چند سال گذشته ده‌ها واحد تولیدی را در مناطق محروم راه‌اندازی کرده و موجب اشتغال جوانان کشور گردد. مأموریت ما تولید کار با بالاترین کیفیت برای هر مشتری، در هر پروژه است. بیایید با رویکرد میان‌رشته‌ای ما در طراحی و توسعه همکاری کنیم و تأثیرگذار باشیم.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مایع سفید ‌کننده”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مایع سفید ‌کننده”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *