Search
Close this search box.
شاهین خوشنویسان کیست؟

شاهین خوشنویسان کیست؟

شاهین خوشنویسان با استفاده از بروزترین تجربیات، شرکت شویا سازان آریا نیک‌ را با برند هپی هوم به ثبت رساند. شاهین خوشنویسان به عنوان یکی از برترین کارآفرینان کشور شناخته می‌ شود. مطمئنا  تا به حال اسم شرکت بزرگ  شویا سازان را شنیده‌ اید. شویاسازان یکی از بزرگترین تولید کنندگان در ایران است که فعالیت خود را در قالب سایت شویاسازان ارائه می ‌دهد. در گذشته شرکت شویا سازان طبرستان با برند گلک  توسط آقای خوشنویسان بزرگ  راه اندازی شد.

بیوگرافی شاهین خوشنویسان

شاهین خوشنویسان متولد تهران است و دارای مدرک  دانشگاهی معتبر ارشد بازرگانی  و در حال حاضر دانشجوی دکتری می ‌باشد. او با ادامه راه کسب و کار پدرش توانست برند گلک را به سطح مطلوبی برساند. در سال 1396 شاهین خوشنویسان تصمیم به تغییر برند گلک‌ به هپی هوم گرفت و از آن زمان به  بعد به دلیل  کیفیت بالای محصولات تولید شده، خط تولید مواد شوینده صنعتی متعددی در نقاط مختلف کشور راه‌ اندازی شد.

بیوگرافی شاهین خوشنویسان

جالب است بدانید آقای خوشنویسان در طی دو سال موفق شدند که بیش از 500 نمایندگی در شهرهای مختلف ایران راه‌ اندازی کنند که موجب به استخدام هزار نفر گردید. هم چنین راه‌ اندازی خط تولید در شهرهای محروم منجر به ایجاد اشتغال زایی در این مناطق شد که همین امر موجب  رقابت شدیدی بین او و سایر رقبا گردید.

در حال حاضر هپی هوم یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدی  می ‌شود که دارای بیش از ۱۵۰۰ نماینده در کشور است و با تولید محصولات باکیفیت توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند و سهم بزرگی از بازار فروش را به خودش اختصاص دهد. علاوه بر بازار داخلی، محصولات هپی هوم به کشورهای مختلف ازجمله عراق، ژاپن، اندونزی و ترکیه نیز صادر می‌شوند که خود یک موفقیت بزرگ محسوب می ‌شود.

افتخارات شاهین خوشنویان

آقای شاهین خوشنویسان با دستاوردهای بزرگی که کسب کردند توانستند به عنوان برترین کارآفرین سه دوره کشوری سال ۹۹، ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ معرفی  شوند. از افتخارات آقای خوشنویسان می ‌توان به دریافت لوح تقدیر از طرف رییس اصناف اشاره کرد. همچنین در چهارمین کنفرانس علمی سیستم ‌های نوین کارآفرین، به عنوان فرد برتر انتخاب شدند.

افتخارات شاهین خوشنویان

شرکت شویاسازان اقای شاهین خوشنویسان در ابتدا فعالیت خود را با تولید معرفی برند هپی هوم آغاز کرد و به مرور زمان توانست محبوبیت زیادی در بین مصرف‌ کنندگان کسب کند. هم‌چنین در حال حاضر یکی از صادر کنندگان بزرگ و برتر در این زمینه شناخته می‌ شود. از فعالیت این شرکت میتوان به خط تولید لیوان یکبار مصرف اشاره کرد.

هدف از راه‌ اندازی این شرکت توسط  آقای شاهین خوشنویسان  تنها تولید محصولات مختلف نیست بلکه یکی از رسالت های ایشان، ارائه مشاوره‌های تخصصی در زمینه  تولید با حداقل بودجه، حداقل نیروی کار و حداقل فضا و همچنین کمک به افراد در زمینه راه‌ اندازی خط تولید محصولات مختلف است. این شرکت با  ارائه آموزش های تخصصی به افراد در زمینه  تولید محصول  مورد نظر خود کمک می ‌کند که‌ با حداقل بودجه، کسب و کار خود را راه‌اندازی کنند و یک شغل پردرآمد و سودآور داشته باشند.‌

همچنین این شرکت دارای تمامی مجوزهای لازم است و به صورت کاملا قانونی در حال فعالیت می‌ باشد. پس از ارائه راهنمایی های لازم، افراد می ‌توانند به عنوان نماینده این شرکت فعالیت خود را شروع کنند. توجه داشته باشید که تمام محصولات این شرکت بعد از بررسی بازار و نیاز جامعه انتخاب شدند و از اقلام ضروری زندگی محسوب می‌ شود.

آقای ‌شاهین خوشنویسان در کنار تیم قوی و با تجربه خود در شهرها و استان‌های مختلف واحدهای تولیدی متعددی را به صورت مستقل و زیر نظر شرکت اصلی که در پایتخت راه اندازی شده ، دایر کرده‌اند و با این هدف برای مقابله با بیکاری، اشتغال مولد را فعال کرده‌اند و از این طریق بسیاری از جوانان فعال در سراسر کشور، از طریق مجموعه شویا سازان مشغول به کار شده و موفق به کسب درآمد شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *