Search
Close this search box.
خط تولید مواد شوینده صنعتی

خط تولید مواد شوینده صنعتی یکی از خطوط تولید مواد شوینده در شویاسازان می باد. به طور کلی مواد شوینده شامل سورفکتانت می باشد و برای نظافت و شستشو کاربرد دارد. مواد شوینده خانگی شامل صابون، شامپو، وایتکس، جرمگیر و … می باشد که مصارف خانگی دارند و در همه منازل یافت می شوند. مواد شوینده صنعتی قدرت بسیار بالایی در زدودن آلودگی و رسوبات سخت دارند و بر اساس کارایی و کاربردشان به پنج گروه اصلی طبقه بندی می شوند.

 

شما می توانید بعد از راه اندازی خط تولید مواد شوینده صنعتی نسبت به ایجاد خط تولید محصولات شوینده صنعتی اقدام کنید تا بتوانید از این طریق به سود بیشتری دست پیدا کنید.

 

هزینه راه اندازی خط تولید مواد شوینده صنعتی

 

هزینه اولیه برای راه اندازی خط تولید مواد شوینده صنعتی در مرحله اول وابسته به تعداد، برند و نحوه تهیه دستگاه هایی است که برای تولید محصول به آن نیاز خواهید داشت. انواع دستگاه ها به صورت اتومات یا نیمه اتومات در بازار موجود است. برای صرفه جویی در میزان سرمایه اولیه شما می توانید ماشین الاتی را انتخاب نمایید که دارای ضمانت نامه بوده و خدمات پس از فروش را ارائه دهند. خوشبختانه مواد اولیه برای خط تولید مواد شوینده صنعتی در ایران تولید شده و می توانید با قیمت مناسب و مقرون به صرفه تهیه نمایید.

 

فضای مورد نیاز برای خط تولید مواد شوینده صنعتی

 

اگر تصمیم به راه اندازی خط تولید مواد شوینده صنعتی کوچک دارید، یک فضای کوچک در حد گاراژ یا شاید گارکینگ برای شما کافی می باشد. اما اگر قصد راه اندازی خط تولید مواد شوینده صنعتی در حد انبوه و گسترده دارید، به یک کارخانه با حداقل متراژ 20 متر * 30 متر نیاز خواهید داشت. فضای انتخابی باید متناسب با تعداد دستگاه های ضروری و مواد اولیه تهیه شده توسط تولیدکنندگان باشد. برای تعیین میزان متراژ فضای مورد نظر و تخمین آن می توانید با کارشناسان حرفه ای شویا سازان تماس حاصل نمایید.

 

درآمد خط تولید مواد شوینده صنعتی

 

خط  تولید مواد شوینده صنعتی می تواند یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری در ایران باشد که می تواند در مدت زمان کمی سود بسیار عالی به صاحبان آن دهد. درآمد خط تولید مواد شوینده صنعتی همچون خط تولید مایع ظرفشویی با توجه به شناخته بودن آن می تواند بسیار زیاد باشد.

 

دستگاه خط تولید مواد شوینده صنعتی 

 

دستگاه تولید مواد شوینده صنعتی و تمام اتوماتیک شامل یک دستگاه تمام استیل ۵۰۰۰ لیتری ۴ فازه با قابلیت پر کن اتوماتیک می باشد که قابلیت تولید ۵۰۰۰ لیتر مواد شوینده خانگی و صنعتی را در یک روز دارا می باشد. با این شرایط و تهیه این دستگاه می توانید به سود بالا و درآمد عالی دست پیدا کرده و سرمایه اولیه را در کوتاهترین زمان جبران نمایید.

دستگاه خط تولید مواد شوینده صنعتی و تمام اتومات شامل یک دستگاه تمام استیل ۵۰۰۰ لیتری ۴ فازه با قابلیت پر کن اتوماتیک می باشد که قابلیت تولید ۵۰۰۰ لیتر مواد شوینده خانگی و صنعتی را در یک روز دارا می باشد.

نمونه خط تولید مواد شوینده صنعتی

مشاوره خط تولید مواد شوینده صنعتی

خط تولید مواد شوینده صنعتی، با کاربردهایی وسیع و گسترده ای که دارد در تمامی سازمان ها از جمله بیمارستان، صنایع غذایی، رستوران ها و … مورد استفاده قرار می گیرد و در سطح کشور به طور انبوه تولید شده و حتی وارد می گردند. اما با توجه به نوسانات قیمت دلار و عدم اطمینان از اصل بودن محصولات وارداتی، مدت زمانی است که مصرف کنندگان به محصولات داخلی با کیفیت رو آورده اند و یک رقابت بین تولید کنندگان شکل گرفته است. البته لازم به ذکر است که میزان فروش این محصولات به کیفیت آن ها وابسته است.تولیدکنندگان با جلب رضیت مصرف کننده قادر به سودآوری بالاست. برای دریافت بهترین نتیجه باید از فرمولاسیون مناسب استفاده کرد تا به طبع محصولات فروش بالایی داشته باشند.  برای گرفتن بهترین نتیجه از راه اندازی خط تولید مواد شوینده صنعتی با کارشناسان شویا سازان تماس بگیرید و مشاوره دریافت نمایید. محصولات خط تولید مواد شوینده صنعتی محصولات خط تولید مواد شوینده صنعتی بر اساس توانایی در پاکیزگی محیط و از بین بردن چربی صنعتی به صورت زیر دسته بندی می گردند:
  • مواد شوینده قلیایی
اصلی ترین ماده شوینده صنعتی بوده که با چربی و روغن ترکیب شده و تشکیل صابون دهند و پروتئین ها را حل می کند (حلال چربی ها است). این مواد به علت خاصیت قلیایی بسیار بالا، خورنده بوده و در صورت تماس با پوست انسان منجر به آسیب دیدگی می گردند. در حالیکه این خاصیت خورندگی بالا برای حل کردن چربی ها و خنثی سازی اسیدهای موجود در آلودگی ها بسیار مهم است. این نوع شوینده ها در مواردی همچون حذف وکس ها، رد ساینده ها، آلودگی های عمیق تجمع یافته و آلودگی های خشک شده و همچنین گریس و روغن حرارت دیده استفاده می شوند. برخی از مواد شوینده قوی صنعتی مانند محصولات خط تولید وایتکس  یا به عبارت دیگر دترجنت های صنعتی در این دسته قرار می گیرند. استفاده از مواد شوینده قلیایی در نظافت صنایع غذایی و محیط هایی همچون آشپزخانه های صنعتی، رستوران ها، سالن های غذاخوری مواردی است که می توان به آن ها اشاره نمود. استفاده از این شوینده بسیار کاربردی در موارد ذکر شده بسیار مقرون به صرفه است.
  • مواد شوینده اسیدی
در این دسته، اسید ترکیب اصلی تشکیل دهنده می باشد که قدرت پاک کنندگی بسیار بالایی داشته و قادر به حل کردن رسوبات معدنی مانند کلسیم و منیزیم، و همچنین رسوبات ناشی از سختی آب بر روی سطح ماشین آلات و ابزارها است. این دسته از شوینده ها همچنین برای از بین بردن زنگ، آلودگی های قلیایی، سیمان، گچ یا بتون قابلیت استفاده دارند. مواد شوینده اسیدی در نظافت سطوح سنگ ماسه و گرانیت قابل استفاده است برخلاف سطوحی با ترکیبات آهن گالوانیزه یا آلومینیوم، زیرا این مواد شوینده خاصیت خورندگی دارند و برای همه سطوح مناسب نمی باشند. مواد شوینده صنعتی اسیدی به دو گروه اصلی طبقه بندی می شوند: اسیدهای غیر آلی (اثرات خورندگی بالا) و اسیدهای آلی (اثرات خوردندگی کم).
  • چربی زداها
چربی زدای قوی صنعتی یا حلال چربی صنعتی از مهم ترین مواد شوینده صنعتی بوده که برای حذف کردن گریس و آلودگی های روغنی قابل استفاده و کاربردی می باشند. قدرت نفوذ مواد شوینده صنعتی چربی زدا به درون ملکول های چربی، خرد کردن و هیدرولیز کردن آن ها و در نهایت تبدیل آن ها به ذرات بسیار کوچک، منجر به سهولت نظافت انواع آلودگی با آب از محیط می گردد. قدرت پاک کنندگی چربی زداها نسبتا پایین می باشد اما با این حال دارای اثرات ضد میکروب بوده و به عنوان ماده ضدعفونی کننده قابلیت استفاده داشته و گاها در دسته مواد شوینده ضد عفونی کننده قرار  می گیرند.
  • مواد شوینده صنعتی ضدعفونی کننده
مواد شوینده ضدعفونی کننده علاوه بر نظافت سطوح، خاصیت ضدعفونی کنندگی دارد. از این مواد شوینده صنعتی  می توان در برطرف کردن آلودگی های عمیق و در محیط های حساس استفاده کرد. ماده ضد عفونی کننده به صورت دستی و هم با استفاده از دستگاه های نظافت مکانیزه قابل استفاده می باشد.
  • شوینده پایه حلال
این نوع ماده شوینده صنعتی از حلال های هیدروکربنی مانند آب تشکیل شده و در خط تولید مایع سفید کننده و جرمگیر و برای از بین بردن آلودگی های مانند واکس های پایه حلال، روغن و گریس، انواع خمیرها و مایعات واکس حلال از روی سطوح  مورد کاربرد دارند. مواد شوینده صنعتی پایه برای نظافت سطوحی از جنس چوب، کامپوزیت چوب، مگنزیت، لینولئوم، بتون و سنگ بسیار کاربردی می باشند. اما از شوینده پایه حلال نباید برای نظافت آسفالت، مواد ترموپلاستیک، پی وی سی (وینیل) یا سطوح لاستیکی استفاده کرد و باید توجه کنید حتما از این نوع مواد در خط تولید مواد شوینده صنعتی خود بهره ببرید.

لذت راه اندازی خط تولید شخصی

حداقل میزان سرمایه گذاری برای راه اندازی خط تولید 290 میلیون تومان است

درخواست مشاوره

مشاوره در زمینه تولید

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما  تماس بگیرید.

حداقل میزان سرمایه گذاری برای راه اندازی خط تولید 120 میلیون تومان است.