رد کردن پیوندها
کاوش کنید
بکشید

مایع ظرف‌ شویی با رایحه توت فرنگی

مایع ظرف‌ شویی با رایحه توت فرنگی

همان‌طور که می‌دانیم، مایع ظرف‌شویی مایعی است در دسته مواد شوینده که برای شستشوی ظروف به کار می‌رود. مایع ظرف‌شویی با ایجاد کف، به مقابله و حذف چربی‌ها و سایر اضافات مواد غذایی ازروی ظروف می‌پردازد. باتوجه‌به گستره استفاده از این محصول و همچنین توسعه ماشین‌های ظرف‌شویی، این محصول در فرمول‌ها و البته کارکردهای مختلف تعبیه می‌شود.

مایع ظرف‌شویی هپی هوم با  رایحه توت فرنگی و با بهره‌گیری از ترکیبات شیمیایی بروز دارای قدرت پاک‌کنندگی کامل و سریع سطوح ظرف‌های شما از چربی‌های چندلایه، با رایحه‌های متنوع و سازگار با پوست دست شما، تولید و عرضه شده است.

هر مایع ظرف‌شویی هپی هوم حاوی آنزیم‌ها، سفیدکننده‌ها و سایر مواد شستشو دهنده مقارن با نیاز مصرف‌کننده تولید و عرضه می‌شود. مواد شوینده مخصوص ماشین‌های ظرف‌شویی عموماً به شکل مایعات، قرص‌ها، پودرها و کاتریج ها تولید و عرضه می‌شوند.

اما به طور کل، نقش اصلی در میزان تمیزکنندگی مایع ظرف‌شویی مربوط به ترکیب مواد اصلی پاک‌کننده تحت عنوان سورفاکتانت است. به کمک این ماده، تنش سطحی در سطح ظروف کاهش می‌یابد و این امر موجب شده تا آب به‌راحتی به چربی‌ها و بقایای غذا ورود و آنها را برطرف کند. البته لازم به ذکر است که وجود این ترکیبات شیمیایی ممکن است سبب ایجاد ناراحتی‌های پوستی بر روی سطوح دست‌ها شود که از این بابت همواره توصیه شده است که در هنگام استفاده از مایع ظرف‌شویی از دستکش استفاده شود.

 

جمع‌بندی

 

ما در شویاسازان با بهره‌مندی از آخرین و به‌روزترین تکنولوژی‌ها، دستگاه‌های تولیدی و فرمول‌ها، اقدام به تولید انواع محصولات شوینده خانگی کردیم. همچنین شویاسازان با این رویکرد که افراد با سرمایه و امکانات متناسب با خود می‌توانند واحد تولیدی خود را راه‌اندازی کنند توانسته در چند سال گذشته ده‌ها واحد تولیدی را در مناطق محروم راه‌اندازی کرده و موجب اشتغال جوانان کشور گردد. مأموریت ما تولید کار با بالاترین کیفیت برای هر مشتری، در هر پروژه است. بیایید با رویکرد میان‌رشته‌ای ما در طراحی و توسعه همکاری کنیم و تأثیرگذار باشیم.

پیام بگذارید