Search
Close this search box.

درآمد خط تولید شیشه شور

درآمد حاصل از هر کسب و کاری به ویژه خط تولید وابسته به قیمت توزیع شده در بازار، رقابت بین تولیدکنندگان و کیفیت محصولات عرضه شده به بازار می باشد. هر چه رضایت مشتری از یک محصول بیشتر باشدف به طبع فروش بیشتری را شاهد خواهید بود. امروزه راه اندازی خط تولید مواد شوینده هزینه کلانی را نیاز نداشته و با ارائه محصولات با کیفیت و فروش بالا می توانید یک کسب و کار حرفه ای و پر سود را داشته باشید.

نمونه خط تولید شیشه شور

لذت راه اندازی خط تولید شخصی

حداقل میزان سرمایه گذاری برای راه اندازی خط تولید 290 میلیون تومان است

درخواست مشاوره

مشاوره در زمینه تولید

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما  تماس بگیرید.

حداقل میزان سرمایه گذاری برای راه اندازیس خط تولید 290 میلیون تومان است.

شیشه شور یا شیشه پاک کن ها یکی از پرمصرف ترین نوع از مواد شوینده محسوب می گردد و برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. مواد شوینده در واقع دسته مهمی از مواد شیمیایی است که در مصارف خانگی کاربرد گسترده ای دارد. به دلیل افزایش استفاده و به کار بردن انواع شیشه ها در طراحی تمامی ساختمان ها، آشپزخانه ها، تولید وسایل الکترونیکی مانند مانیتورها و کامپیوتر، و حتی خودروها، تمیز کردن آن ها نیز مورد توجه قرار گرفت و محصولاتی مانند شیشه شورها تولید گردید و مخاطبین زیادی را به خود اختصاص داد. شیشه شورها موادی هستند که شفافیت و براق شدن شیشه ها را به ارمغان می آورند. زیرا از مواد شیمیایی ساخته شده اند که قدرت تمیزکنندگی بسیار بالایی دارند. البته لازم به ذکر است که این مواد در رنگ ها و رایحه های مختلفی تولید و روانه بازار می شوند و برندهای مختلفی را در بر می گیرند.

مواد شیمیایی موجود در فرمولاسیون شیشه شور

انواع مواد شیمیایی مهمی که در فرمولاسیون این محصولات یافت می شود، عبارت است از:
  1. آمونیاک: این ماده نوعی سورفکتانت است که صرفا برای پاک کنندگی بالا در مواد شوینده مورد استفاده قرار می گیرد.
  2. بوتیل گلیکول (بوتوکسی اتانول): از خانواده گلایکول اتر بوده و ظاهری به صورت مایعی بی رنگ دارد. این ماده عطر خوشایندی به محلول می بخشد و به عنوان یک حلال قوی در فرمولاسیون شیشه پاک شور ها ایفای نقش می کند. بوتیل گلایکول در از بین بردن لکه های چربی سخت و آلودگی ها بسیار کاربردی می باشد.
  3. کلر: یکی از مهم ترین جز تشکیل دهنده انواع مواد شوینده، کلر می باشد. نقش کلر در شیشه شورها از بین بردن آلودگی و ناخالصی های میکروسکوپی و بسیار ریز است و قدرت پاک کنندگی بالایی دارد.
  4. ایزوپروپیل الکل: این حلال شیمیایی با قدرت تمیزکنندگی بسیار بالایی که دارد بر انواع آلودگی های آلی و معدنی اثر می گذارد و به ضد عفونی کردن سطوح و ایجاد براقیت و درخشندگی کمک می نماید.
  5. مونو اتانول آمین: شکل ظاهری این ماده آلی و شیمیایی به صورت مایع بی رنگ است و بویی مشابه آمونیاک دارد. این ماده از نظر شیمیایی سمی و مستعد اشتعال بوده و با حل شدن در آب این خواص خود را از دست می دهد و در شیشه شورها خاصیت پاک کنندگی دارد.
  6. پرکلرو اتیلن: یکی از پر کاربردترین ماده در صنعت تولید مواد شوینده پرکلرو اتیلن است و نقش حلال را ایفا می کند زیرا قابلیت انحلال پذیری بالایی در آب دارد و از نظر شیمیایی بسیار پایدار و غیر قابل اشتعال است. بنابراین یک ماده افزودنی مهم برای شیشه شورها با خاصیت تمیزکنندگی این ماده می باشد.
فضای مورد نیاز برای خط تولید شیشه شور برای راه اندازی خط تولید شیشه شور در مقیاس صنعتی به فضایی نیاز دارید دستگاه های مورد نیاز برای تولید شیشه شور و همچنیم مواد اولیه، ظروف، دستگاه تولید برچسب و… را در خود جای دهد. البته امروزه دستگاه های اتوماتیکی تولید شده که وظیفه و کاربردهای چند دستگاه را در خود جای می دهد و شما می توانید از آن ها استفاده نمایید. برای راه اندازی خط تولید و تولید محصولات به میزان انبوه حداقل فضایی که نیاز دارید حدودا 20متر در 20 متر می باشد. برای تخمین فضای اولیه برای هر کسب و کار چه صنعتی و چه خانگی می توانید با کارشناسان حرفه ای شویا سازان تماس گرفته و مشاوره دریافت کنید. هزینه اولیه راه اندازی خط تولید شیشه شور میزان هزینه خط برای هر خط تولید و خط تولید شیشه شور به چند عامل وابسته است: حجم تولید و اندازه فضایی که برای این کار و راه اندازی خط تولید در نظر دارید. هر چه حجم تولید بیشتر باشد، به مواد اولیه، کارگر و دستگاه های بیشتری نیاز خواهید داشت و هزینه برق مصرفی بیشتر خواهد بود. از سمت دیگر برند دستگاه هایی که تهیه می کنید، خرید یا اجاره آن ها، نصب، گارانی و خدمات پس از فروش و کیفیت همگی دستگاه ها و مواد اولیه نقش بسزایی در میزان هزینه اولیه دارند. خرید دستگاه های خارجی هزینه اولیه بیشتری می خواهد و دستگاه های ایرانی با کیفیت و دارای گارانتی و خدامات پس از فروش یک گزینه مقرون به صرفه برای تولید کنندگان خواهد بود (نسبت به محصولات چینی و تایوانی). مشاوره خط تولید شیشه شور در حال حاضر در کشور ایران با افزایش و گسترش ساختمان سازی ها و محصولات الکترونیکی و استفاده وسیع از شیشه ها در همه ابعاد، نیاز افراد به شیشه شور ها زیاد شده و یک عضو جدا نشدنی از خانه های ایرانی است. انواع مختلفی از برندهای ایرانی و خارجی مواد شوینده در بازار بوده و تنها عاملی که مصرف کنندگان را سمت یک محصول خاص سوق می دهد، کیفیت و کارایی شیشه شور است. بنابراین با داشتن تدبیر و درایت و مد نظر قرار دادن سلیقه مشتریان می توانید با راه اندازی خط تولید شیشه شور به درآمد عالی و پر سود دست پیدا کنید. دراین راستا شما باید تمامی جوانب را بررسی کرده و با مشاوران و کارشناسان ما در شویا سازان تماس بگیرید تا به بهترین نحو کسب و کار خود را راه اندازی کنید.