رد کردن پیوندها
کاوش کنید
بکشید

خط تولید کیسه فریزر

دستگاه  تولید کیسه فریزر

بسیاری از افراد در هنگام بسته بندی کردن خود با چالش هایی مواجه می شونو . در این زمینه دستگاه تولید کیسه فریزر بسیار زیادی به وجود آمده اند که انواع کیسه فریزر را تولید می کنند و به شما در بسته بندی کمک خواهند کرد در حال حاضر در بازار کیسه فریزرهای متنوعی وجود دارد که به بهترین وجه ممکن می توانند غذا را نگهداری کنند . این کیسه های فریزر از نظر مقاومت ، شفافیت و سهولت استفاده در خانواده های متنوعی طبقه بندی می شوند .

بهترین دستگاه های خط تولید کیسه فریزر رولی از قابلیت سرعت بسیار بالایی برخوردار می باشند و در مدت زمان اندکی سود دهی بسیار بالا دارند بیش تر قسمت های دستگاه تمام اتوماتیک می باشد و شما نیاز به کم ترین تعداد نیرو برای کار کردن با آن دارید علاوه بر این اصلا نیاز به محیط بزرگی ندارد و کار کردن با آن بسیار ساده است .

تولید  کیسه فریزر

فرآیند خط تولید کیسه فریزر دارای مراحلی می باشد . در خط تولید کیسه فریزر اولین مرحله از پروسه تولید این محصول ، آماده نمودن فرمولاسیون و ترکیب مواد است . آماده نمودن فرمولاسیون مطابق با خصوصیات و ویژگی‌های محصول مورد نظر می باشد . بعد از آماده نمودن هر ترکیب آن را وارد دستگاه میکسر می‌ کنیم که وظیفه مخلوط کردن مواد اولیه را با هم دارد پس از مخلوط شدن ، مواد توسط نوار نقاله یا به شکل دستی به قسمت تولید کیسه فریزر منتقل می‌ شود .
مواد ذوب شده و در درون سیلندر به جلو هل داده می‌ شوند . بعد از آن به کمک ماردون ، مواد پلیمری همانند یک حباب از محفظه قالب دستگاه خارج شده و به سمت بالا حرکت می‌ کنند . ارتفاع خط تولید کیسه فریزر در حدود چهار متر می باشد که برای خنک کاری رول کیسه‌ های تولید شده استفاده می گردد . زمانی که رول کیسه ها خنک شدند برای رول شدن و در آمدن به شکل یک طاقه به سمت پایین حرکت می‌ کنند .

قیمت دستگاه تولید کیسه فریزر

در خط تولید کیسه فریزر باید بدانید که این دستگاه ها کیفیت و کارایی بسیار بالایی برخوردار هستند و در حال حاضر برندهای متنوعی از آن در بازار وجود دارد که قیمت کیسه فریزر رولی متنوع می باشد . در صورتی که قابلیت ، ظرفیت ، کارایی و عمر دستگاه بالاتر باشد برای تهیه آن ها باید هزینه بیش تری را هم پرداخت کنید . اما در هنگام خرید باید توجه داشته باشید که چه میزان سرمایه صرف کسب و کار می کنید و چه میزان سرمایه مصرفی شما قابل بازگشت می باشد . کارکرد دستگاه ها کاملا اتوماتیک می باشد  و از سرعت بسیار بالایی برخوردار است میزان ضایعات این دستگاه بسیار کم است و با ابعاد مناسب خود فضای کمی را اشغال می کند معمولاً این دستگاه ها بسیار کم مصرف هستند و با برق سه فاز کار می کنند .

برای راه اندازی دستگاه شما تنها نیاز به یک اپراتور خواهید داشت . از لوازم مورد استفاده یک بار مصرف در جامعه کیسه فریزرها هستند که استفاده از آن ها دامنه وسیعی دارد با این که برای محیط زیست اصلا مفید نیستند و بازیافت آن ها هم بسیار مشکل می باشد ، اما کارهای روزمره بسیار راحت تر می شود و نقش آن ها غیر قابل انکار می باشد با این وجود استفاده از کیسه فریزر ها روز به روز در حال افزایش می باشد .

دستگاه  تولید کیسه فریزر رول

اصلیترین دستگاه مورد کاربرد در خط تولید کیسه فریزر دستگاه تولید نایلون می باشد . که این دستگاه‌ ها اکسترودی می‌ باشند که به روش حجمی ضخامت و سطح مواد را کاهش ‌می‌ دهند . در این دستگاه مواد پلیمری که خاصیت شکل پذیری خوبی دارند توسط غلتک‌ هایی در عرض های معین و تعیین شده تولید می شوند . دستگاه تولید فیلم را براساس ابعاد و ظرفیت تولید آن مورد بهره برداری دارد .
این دستگاه‌ ها با توجه به عرض فیلم تولیدی در اندازه‌ های مختلف هستند یعنی برای تولید فیلم عریض ، دستگاه دارای ابعاد بزرگ تری می‌ باشد . دستگاه تولید رول کیسه فریزر یک اکسترودری می باشد که با قالب مخصوص کیسه فریزر و با کمک یک کمپرسور هوای فشرده و مواد اولیه پلیمری ، رول کیسه فریزر تولید می کنند و به شما عرضه می دارد .  دستگاه کمپرسور هوای فشرده در کنار دستگاه تولید نایلون به کار می رود و مطابق با ظرفیت و میزان تولید آن ، کمپرسور انتخاب می شود .

مواد  اولیه تولید کیسه فریزر

مواد اولیه تولید کیسه فریزر و پلاستیکی عموما از مواد پلیمری با گرید های مختلف می باشد . ترکیب و میزان این مواد بسته به نوع تولید شما دارد که بخواهید چه محصولی با چه مشخصاتی تولید و عرضه کنید . از پلیمرهای مورد استفاده در تولید کیسه های فریزر ، پلی اتیلن می باشد که از نوع سبک و سنگین این پلیمر مصرف می گردد .

پیام بگذارید